Bilbordy w ramach akcji „Szpitale bez Aborterów” w Jeleniej Górze

W czwartek, 26 kwietnia, zostały umieszczone przy ul. Wrocławskiej w Jeleniej Górze dwa bilbordy. Na jednym z nich widnieje konkretna liczba zbrodni popełnianych w tutejszym szpitalu: „W WCS Kotliny Jeleniogórskiej w latach 2013-2016 zabito poprzez aborcje 17 nienarodzonych dzieci”.

W czwartek 26 kwietnia zostały umieszczone przy ul. Wrocławskiej w Jeleniej Górze dwa bilbordy. Na jednym z nich widnieje konkretna liczba zbrodni, popełnianych w tutejszym szpitalu: „W WCS Kotliny Jeleniogórskiej w latach 2013-2016 zabito poprzez aborcje 17 nienarodzonych dzieci”.

Wszystkie morderstwa są skrupulatnie liczone. Żadne zabójstwo nie przejdzie bezkarnie. Lekarzu-aborterze, kiedyś i Twoje zabójstwa zostaną podsumowane.

SS-mani w Norymberdze też się bronili stwierdzeniem, że oni tylko wykonywali polecenia zgodne z obowiązującym prawem. Część z nich skończyła na szubienicy. Prawo państwowe nie zawsze określa, co rzeczywiście jest dobre a co złe.

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie