Obrona życia obrazą uczuć religijnych?

W środę 20.12.2017 odbyła się kolejna pikieta przed Szpitalem Klinicznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Na niektórych fakt zabicia w tej placówce w ciągu 7 lat 239 nienarodzonych dzieci nie zrobił żadnego wrażenia. Byli też tacy, którzy kierowali wulgaryzmy pod naszym adresem.

Pod koniec zgromadzenia, po odmówionym różańcu, podeszła pani niezadowolona z naszej obecności i nie przedstawiwszy się, zażądała od nas pokazania pozwolenia na pikietę. Nie potrafiła jednak odpowiedzieć, dlaczego przeszkadza jej, że bronimy nienarodzonych dzieci. Po czym nazwała nas Judaszami i oznajmiła, że obrażamy uczucia religijne innych ludzi… Znany jest fakt zabijania nienarodzonych dzieci przez satanistów. Czyżbyśmy mieli do czynienia z adwokatem diabła?

Dołącz do nas. Kolejna pikieta już w styczniu. Kontakt: adam.brawata@proprawodozycia.pl

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do