Gliwice zapraszają do współpracy! – pikieta pod szpitalem

W dniu 23 czerwca 2018 roku członkowie gliwickiej komórki Fundacji Pro - Prawo do Życia pikietowali przed Szpitalem Wielospecjalistycznym przy ul. Kościuszki 1 w obronie mordowanych nienarodzonych dzieci. Akcję uważamy za bardzo udaną.

W dniu 23 czerwca 2018 roku członkowie gliwickiej komórki Fundacji Pro – Prawo do Życia pikietowali przed Szpitalem Wielospecjalistycznym przy ul. Kościuszki 1 w obronie mordowanych nienarodzonych dzieci.

Akcję uważamy za bardzo udaną. Spotkała się ona z reakcją tak pozytywną, jak i negatywną wśród przechodzących oraz przejeżdżających obok nas mieszkańców miasta.

Pragniemy podziękować patrolowi Policji za szybką interwencję, umożliwiającą dalszą kontynuację naszej pikiety bez zbędnych zakłóceń.

Wszystkich chętnych, zainteresowanych obroną nienarodzonych dzieci, prosimy o  kontakt i zapraszamy do współpracy.

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do