Lublin stał się również solą dla oka

5 maja, w piątek odbyła się pierwsza lubelska pikieta w ramach akcji ,,Szpitale bez aborterów". Nie przypadkiem została zlokalizowana pod szpitalem Publicznym Szpitalem nr. 4 przy ul. Jaczewskiego, gdzie po cichu, w przytulnych gabinetach mordowane są dzieci, które nieidealne, nie mają prawa żyć.

5 maja, w piątek odbyła się pierwsza lubelska pikieta w ramach akcji ,,Szpitale bez aborterów”. Nie przypadkiem została zlokalizowana pod szpitalem Publicznym Szpitalem nr. 4 przy ul. Jaczewskiego, gdzie po cichu, w przytulnych gabinetach mordowane są dzieci, które nieidealne, nie mają prawa żyć.

Choroba decyduje o tym w jakim stopniu jesteśmy człowiekiem, uważamy się za światłych, tkwiąc w bezgranicznym mroku. Na szczęście Lublin ma swoją sól , wyrzut sumienia, który nie da zapomnieć o maleńkich sercach, które mogłyby bić.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/04/bosodonieba.jpg[/author_image] [author_info]Dominika Wierzbicka – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia; autorka bloga „Boso do Nieba”[/author_info] [/author]

zielona gora

Zniszczona wystawa w Zielonej Górze

Wystawę pokazującą prawdę o aborcji postawiliśmy 23 kwietnia przy parafii pw. Ducha Świętego. Niestety w nocy z 24 na 25 kwietnia plakaty zostały zniszczone przez