Ruszył proces Mary Wagner. Aborterzy boją się prawdy o aborcji.

Rozpoczął się kolejny proces Mary Wagner, kobiety wielokrotnie zamykanej w kanadyjskich więzieniach za to, że oferowała pomoc kobietom chcących zabić swoje dziecko w klinice aborcyjnej. Tym razem klinika wykonująca egzekucje na najmniejszych chce, aby proces toczył się za zamkniętymi drzwiami, aby do opinii publicznej nie dotarły informacje o aborcji i sposobach jej wykonywania

Tym razem klinika wykonująca egzekucje na najmniejszych chce, aby proces toczył się za zamkniętymi drzwiami, aby do opinii publicznej nie dotarły informacje o aborcji i sposobach jej wykonywania. Aborterzy chcą przede wszystkim zablokować portal  LifesiteNews, znany na całym świecie z informowania o zbrodniach aborterów. W najbliższych dniach sędzia Libman rozpatrzy żądania aborterów, dotyczące zakazu relacjonowania procesu.

Próby kneblowania i szykanowania obrońców życia trwają nie tylko w Kanadzie. W Polsce policja rozbija legalne nasze zgromadzenia, bo pokazujemy prawdę o aborcji. Przez kilka lat ciągnęły się procesy przeciw naszym kolegom, Jackowi Kotuli i Przemkowi Syczowi, którym aborterzy z rzeszowskiego szpitala próbowali zamknąć usta.

Walka o prawo do życia najsłabszych jest obowiązkiem każdego człowieka sumienia. Nie powstrzymają nas szykany i policyjne pałki, nie powstrzymają nas groźby więzienia. Mary Wagner jest dla nas wzorem.