Znaki wsparcia i kulturalne rozmowy – pikieta we Wrocławiu

W czwartek 30.08.2018 w godzinach 17:00-18:00 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych pod Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 58. Pewna przechodząca pani dała nam znak swojego wsparcia

Pewna przechodząca pani dała nam znak swojego wsparcia. Również pod koniec pikiety kulturalną dyskusję z nami rozpoczął młody człowiek, przedstawiając argumenty typowe dla zwolenników aborcji. Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do tych wszystkich, którzy chcą nas zakrzyczeć, był otwarty na to, co nasz wolontariusz, pan Radosław, miał mu do powiedzenia. Na koniec (już po pikiecie) podziękował za rozmowę.

Mimo padającego deszczu, w pikiecie uczestniczyła jedna pani i trzech panów. Odmówiliśmy Różaniec Święty w intencji nawrócenia wszystkich zwolenników zabijania poczętych dzieci.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/marcin-kołodziej.jpg[/author_image] [author_info]Marcin Kołodziej – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]